F1206SB2500V032T AEM
F1206SB2500V032T Images
Please contact us for more photos of F1206SB2500V032T
Part Number F1206SB2500V032T
Manufacturer AEM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Fuse Chip 2.5A 32V Slow Blow 2-Pin SMD T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level F1206SB2500V032T
Datasheet download F1206SB2500V032T.pdf
Request Quotation for F1206SB2500V032T
F1206SB2500V032T Specifications
Part Number F1206SB2500V032T
Replacement Part Number PART-F1206SB2500V032T
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for F1206SB2500V032T
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
RJS5A-R
BEL
Fuse 5A 600V Slow Blow 2-Pin Thru-Hole