06031A1R5BAT2A AVX
06031A1R5BAT2A Images
Please contact us for more photos of 06031A1R5BAT2A
Part Number 06031A1R5BAT2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap MLCC SMD 0603 100V NP0 (C0G) 1.5pF \u00b10.1pF Commercial 7\"T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level 06031A1R5BAT2A
Datasheet download 06031A1R5BAT2A.pdf
Request Quotation for 06031A1R5BAT2A
06031A1R5BAT2A Specifications
Part Number 06031A1R5BAT2A
Max Processing Temp 260
Rad Hard No
Product Dimensions 1.6 x 0.81 x 0.9 mm