0603YA330FAT2A AVX
0603YA330FAT2A Images
Please contact us for more photos of 0603YA330FAT2A
Part Number 0603YA330FAT2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description MLCC 0603 NPO 33PF 16V 1%