08051A560MAT2A AVX
08051A560MAT2A Images
Please contact us for more photos of 08051A560MAT2A
Part Number 08051A560MAT2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 56pF 100V C0G 20% SMD 0805 125\u00b0C Paper T R