12061C105JAT2A AVX
12061C105JAT2A Images
Please contact us for more photos of 12061C105JAT2A
Part Number 12061C105JAT2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 1uF 100V X7R 5% SMD 1206 125\u00b0C Embossed T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level 12061C105JAT2A
Datasheet download 12061C105JAT2A.pdf
Request Quotation for 12061C105JAT2A
12061C105JAT2A Specifications
Part Number 12061C105JAT2A
Product Dimensions 3.2 x 1.6 x 1.78 mm