12062A470JAT2A AVX
12062A470JAT2A Images
Please contact us for more photos of 12062A470JAT2A
Part Number 12062A470JAT2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 47pF 200V C0G 5% SMD 1206 125\u00b0C Paper T R
Category Capacitors
Family Capacitor Ceramic Multilayer
ROHS Compliant Yes
MSL Level 12062A470JAT2A
Datasheet download 12062A470JAT2A.pdf
Request Quotation for 12062A470JAT2A
12062A470JAT2A Specifications
Part Number 12062A470JAT2A
Lead Finish Matte Tin
Product Dimensions 3.2 x 1.6 x 0.94 mm