12062C223JAZ2A AVX
12062C223JAZ2A Images
Please contact us for more photos of 12062C223JAZ2A
Part Number 12062C223JAZ2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description MLCC 22NF X7R 200V 5% 1206