12105E334ZAT2A AVX
12105E334ZAT2A Images
Please contact us for more photos of 12105E334ZAT2A
Part Number 12105E334ZAT2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 0.33uF 50V Z5U -20% to 80% SMD 1210 85\u00b0C Embossed T R