18087A681GAT2A AVX
18087A681GAT2A Images
Please contact us for more photos of 18087A681GAT2A
Part Number 18087A681GAT2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP CER 680PF 500V 2% NP0 1808