PWR163S-25-15R0FE Bourns
PWR163S-25-15R0FE Images
Please contact us for more photos of PWR163S-25-15R0FE
Part Number PWR163S-25-15R0FE
Manufacturer Bourns
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES PWR 10 OHM 1% 25W 100PPM C SMD.