| Part Number | 25-21 T1D-AP2R1HY 2A |
|---|---|
| Manufacturer | Everlight |
| Quantity in stock | 746680 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Low Power LEDs (none SSL) |
| Category | Lighting |
| Family | LEDs |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | 25-21 T1D-AP2R1HY 2A |
| Datasheet download | - |
| Part Number | 25-21 T1D-AP2R1HY 2A |
|---|---|
| Replacement Part Number | PART-25-21 T1D-AP2R1HY 2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Vishay | Dual Color Emitting Diode 660 940 - |
|
Lumileds | LMIL130-40800020LABV0 LUXEON 3020, 4000K - |
|
Lumileds | LED Uni-Color White 23.5lm 3000K Chip LED 2-Pin SMD T R Download PDF datasheet for L130-3080001400001.pdf |
|
OSRAM Opto Semiconductors | Q65110A3272 OOSLW T673-Q2R2-6K6L-0-10-R1 Download PDF datasheet for LW T673-Q2R2-6K6L-0-10-R18-Z.pdf |
|
OSRAM Opto Semiconductors | LED IrLED 950nm 2-Pin SMT Download PDF datasheet for SFH 4247.pdf |
|
OSRAM Opto Semiconductors | OOSKP CSLPM1.F1-5P8P-1 Q65111A9762 - |
|
OSRAM Opto Semiconductors | OOSGW JTLPS1.EM-KKKM-A333-1 Q65112A3794 - |
|
ROHM | LED Tri-Color Blue Green Red x=0.3 y=0.3 Chip LED 6-Pin SMD Download PDF datasheet for SMLVN6RGB1W.pdf |
|
Broadcom | LED Bi-Color Green Yellow 570nm 589nm 4-Pin Chip LED T R Download PDF datasheet for HSMF-C156.pdf |
|
OSRAM Opto Semiconductors | LED Uni-Color Green 572nm 2-Pin SMT T R Download PDF datasheet for LG A676-P1Q2-24-0-20-R33-Z.pdf |