| Part Number | PRG3806301-4A |
|---|---|
| Manufacturer | Infineon |
| Quantity in stock | 890300 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SP001532406\u00c2\u00a0 IR38165 POL - DESIGN KITS |
| Category | Kits & Tools |
| Family | Development Kits |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PRG3806301-4A |
| Datasheet download | - |
| Part Number | PRG3806301-4A |
|---|---|
| Replacement Part Number | PART-PRG3806301-4A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Infineon | INFEVAL TS72-001 SP001357130 6*6 CONTROL - |
|
STMicroelectronics | 16 32-BITS MICROS Download PDF datasheet for NUCLEO-F429ZI.pdf |
|
STMicroelectronics | Discovery Kit For STM32F429 439 Series Microcontroller Download PDF datasheet for STM32F429I-DISCO.pdf |
|
Microchip | XMEGA-C3 XPLAINED EVALUATION KIT - |
|
Texas Instruments | ULTRA-LOW IQ BOOST CONVERTER_3.0-3.0 - |
|
Microchip | XPLAINED PRO PROTOTYPING ADD-ON WING - |
|
Renesas Electronics | RZ T1 32-Bit Microcontroller Solution Kit Download PDF datasheet for YDRIVE-IT-RZT1.pdf |
|
Silicon Labs | EZR32WG Wireless MCU Wonder Gecko Starter Kit Download PDF datasheet for SLWSTK6223A.pdf |
|
Infineon | XMC4400 32-Bit Microcontroller Based Motor Control Application Kit Download PDF datasheet for KIT_XMC44_AE3_001.pdf |
|
NXP | Qorivva MPC5643L 32-Bit Microcontroller StarterTRAK USB Development Kit Download PDF datasheet for TRK-USB-MPC5643L.pdf |