| Part Number | 0910CF15B0100E |
|---|---|
| Manufacturer | Johanson Technology |
| Quantity in stock | 756070 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Directional Coupler Low Pass Filter 8-Pin SMD T R |
| Category | Wireless and GPS Modules |
| Family | RF Modules Misc |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | 0910CF15B0100E |
| Datasheet download |
| Part Number | 0910CF15B0100E |
|---|---|
| Lead Finish | Matte Tin |
| Mounting | Surface Mount |
| Screening Level | Industrial |
| Pin Count | 8 |
| Type | Directional Coupler/Low Pass Filter |
| Maximum Processing Temperature | 260 °C |
| Category | Directional Coupler/Low Pass Filter |
| Package Dimensions | 2 x 1.25 x 0.7 mm |
| Supplier Package | SMD |
| Rad Hard | No |
| Moisture Sensitivity Level | 1 |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Package | 8SMD |
| Replacement Part Number | PART-0910CF15B0100E |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
QUECTEL WIRELESS SOLUTIONS | LTE Category 1 Module 3.8V LCC Download PDF datasheet for EC21AUTFATEA-512-STD.pdf |
|
ACX | ADODP2012-A2455NTT LF DIPLEXER, DUAL BAN - |
|
ACX | Multilayer Chip Diplexer 6-Pin SMD T R - |
|
Anaren | 3DB HYBRID COUPLER Download PDF datasheet for 1M803S.pdf |
|
Johanson Technology | 2.4GHz RF Balun 3W 6-Pin SMD T R Download PDF datasheet for 2450BL15B100E.pdf |
|
Murata Manufacturing | WIFI MODULE MARVELL 88MW300 Download PDF datasheet for CMWC1ZZABR-TEMP.pdf |
|
ACX | ADODP1608-A2455DET LF DIPLEXER 1608 2400 Download PDF datasheet for DP1608-A2455DET LF.pdf |
|
QUECTEL WIRELESS SOLUTIONS | EC20 R2.0 MODULE Download PDF datasheet for EC20CFA-512-STD.pdf |
|
QUECTEL WIRELESS SOLUTIONS | Quad-band GSM GPRS Module 42-Pin LCC T R Download PDF datasheet for M95FA-03-STD.pdf |
|
Johanson Technology | RF Balun 2400 to 2500MHz 1W 6-Pin SMD T R Download PDF datasheet for 2450BM14E0003T.pdf |