2450BL15B200E Johanson Technology
2450BL15B200E Images
Please contact us for more photos of 2450BL15B200E
Part Number 2450BL15B200E
Manufacturer Johanson Technology
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description 2.45GHz Balun 3W 6-Pin SMD T R
Category Wireless and GPS Modules
Family RF Modules Misc
ROHS Compliant Yes
MSL Level 2450BL15B200E
Datasheet download 2450BL15B200E.pdf
Request Quotation for 2450BL15B200E
2450BL15B200E Specifications
Part Number 2450BL15B200E
Rad Hard No
Operating Temperature -40 to 85 °C
Mounting Surface Mount
Pin Count 6
Supplier Package SMD
Category 2.45GHz Balun
Package Dimensions 2 x 1.25 x 0.85 mm