C0805C200J5GACTU KEMET
C0805C200J5GACTU Images
Please contact us for more photos of C0805C200J5GACTU
Part Number C0805C200J5GACTU
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 20pF 50V C0G 5% SMD 0805 125\u00b0C Plastic T R