C0805C474Z3VACTU KEMET
C0805C474Z3VACTU Images
Please contact us for more photos of C0805C474Z3VACTU
Part Number C0805C474Z3VACTU
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP 0.47UF 25VDC Y5V -20% TO 80% SMD 0805