C1206C103KARAC TU KEMET
C1206C103KARAC TU Images
Please contact us for more photos of C1206C103KARAC TU
Part Number C1206C103KARAC TU
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 0.01uF 250V X7R 10% SMD 1206 125\u00b0C Plastic T R