ULV2W3R3MNL1GS Nichicon
ULV2W3R3MNL1GS Images
Please contact us for more photos of ULV2W3R3MNL1GS
Part Number ULV2W3R3MNL1GS
Manufacturer Nichicon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Aluminum 3.3uF 450V 20% (8 X 10mm) Cylindrical 25mA 10000 hr 105\u00b0C T R