UVR1H101MPD1TA Nichicon
UVR1H101MPD1TA Images
Please contact us for more photos of UVR1H101MPD1TA
Part Number UVR1H101MPD1TA
Manufacturer Nichicon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description E CAP 100UF 50V 8X11.5 20%