| Part Number | ISD15102FYI |
|---|---|
| Manufacturer | Nuvoton Technology |
| Quantity in stock | 855290 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Multi-Message Record Playback Device 48-Pin LQFP |
| Category | Communication |
| Family | Communication Misc |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ISD15102FYI |
| Datasheet download |
| Part Number | ISD15102FYI |
|---|---|
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Category | Multi-Message Record/Playback Device |
| Supplier Package | LQFP |
| Screening Level | Industrial |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.7 V |
| Pin Count | 48 |
| Package Dimensions | 7 x 7 x 1.4 mm |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Rad Hard | No |
| Power Supply Type | Analog|Digital |
| Mounting | Surface Mount |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Typical Supply Current | 30|40 mA |
| Package | 48LQFP |
| Replacement Part Number | PART-ISD15102FYI |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Digi International | Compact Serial Server with Plug-and-Play Firmware Single Unit Pack International Download PDF datasheet for DC-SP-01-S-W.pdf |
|
Chelsio Communications | 2-PORT LOW PROFILE 10 25GBE UWIRE ADAPTER WITH PCI-E X8 GEN 3, 32K CONN. SFP28 CONNECTOR - |
|
Silicon Labs | Direct Access Arrangement (DAA) 8-Pin SOIC EP T R Download PDF datasheet for SI3010-F-FSR.pdf |
|
Silicon Labs | Direct Access Arrangement (DAA) 16-Pin SOIC T R Download PDF datasheet for SI3056-D-FSR.pdf |
|
Intersil | Quad Lane Extender 46-Pin QFN EP T R Download PDF datasheet for QLX4600LIQT7.pdf |
|
Broadcom | Communication ICs - |
|
Silicon Labs | FM Transmitter System 20-Pin QFN EP T R Download PDF datasheet for SI4713-B30-GMR.pdf |
|
Mellanox Technologies | CONNECTX\u00ae-3 PRO EN NETWORK INTERFACE CAR Download PDF datasheet for MCX311A-XCCT.pdf |
|
Texas Instruments | Quad Channel Retimer 48-Pin WQFN T R Download PDF datasheet for DS100RT410SQE NOPB.pdf |
|
NXP | PHAPCF7939MA CABC0800 COMMUNICATION MISC - |