ERBRE0R75V Panasonic
ERBRE0R75V Images
Please contact us for more photos of ERBRE0R75V
Part Number ERBRE0R75V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Fuse Chip 0.75A Fast 2-Pin Solder Pad Surface Mount T R
Category Circuit Protection
Family Fuses
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERBRE0R75V
Datasheet download ERBRE0R75V.pdf
Request Quotation for ERBRE0R75V
ERBRE0R75V Specifications
Part Number ERBRE0R75V
Product Dimensions 1.6 x 0.8 x 0.54 mm
Maximum DC Voltage Rating 32 V