ERBRE1R50V Panasonic
ERBRE1R50V Images
Please contact us for more photos of ERBRE1R50V
Part Number ERBRE1R50V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Fuse Chip 1.5A Fast 2-Pin Solder Pad Surface Mount T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERBRE1R50V
Datasheet download ERBRE1R50V.pdf
Request Quotation for ERBRE1R50V
ERBRE1R50V Specifications
Part Number ERBRE1R50V
Rad Hard No
Maximum DC Voltage Rating 32 V
Product Dimensions 1.6 x 0.8 x 0.54 mm
Type Chip
Acting Fast
Replacement Part Number PART-ERBRE1R50V
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for ERBRE1R50V
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
0697A3150-02
BEL
Fuse Subminiature 3.15A 250V Time Lag 2-Pin Ammo Pack
Download PDF datasheet for 0697A3150-02.pdf
SCHURTER
FUSE, SMT, Non-resettable, Slow Blow, High Breaking Capacity, SP \u00f85x20mm, 250Vac, 10.0A, Au Plate, Bag 100 pcs
Download PDF datasheet for 0001.2714.11.pdf
TR 3216FF15-R
Eaton
Fuse Chip 15A 24V Fast 2-Pin Solder Pad Surface Mount T R
Download PDF datasheet for TR 3216FF15-R.pdf
SCHURTER
USI 1206 FUSE 2A F
Download PDF datasheet for 3413.0219.22.pdf
0034.3124.G
Fuse Miniature 5A 250V Slow Blow 2-Pin Cartridge Holder Bulk
Download PDF datasheet for 0034.3124.G.pdf
5ST1.6A-R
BEL
Fuse Miniature 1.6A 250V Slow Blow 2-Pin Cartridge Holder
Download PDF datasheet for 5ST1.6A-R.pdf
OMF 125 FUSE 2A F
5TT1A-R
FUSE
Download PDF datasheet for 5TT1A-R.pdf
MRT1.6A(AMMO)
Fuse Micro 1.6A 250V Slow Blow 2-Pin Radial Through Hole Ammo Pack
Download PDF datasheet for MRT1.6A(AMMO).pdf
MFU0805FF03000P100
Vishay
Fuse Chip 3A 63V Very Fast 2-Pin Solder Pad Surface Mount T R