ERBRE2R50V Panasonic
ERBRE2R50V Images
Please contact us for more photos of ERBRE2R50V
Part Number ERBRE2R50V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Fuse Chip 2.5A Fast 2-Pin Solder Pad Surface Mount T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERBRE2R50V
Datasheet download ERBRE2R50V.pdf
Request Quotation for ERBRE2R50V
ERBRE2R50V Specifications
Part Number ERBRE2R50V
Acting Fast
Rad Hard No
Type Chip
Maximum DC Voltage Rating 32 V
Product Dimensions 1.6 x 0.8 x 0.54 mm
Replacement Part Number PART-ERBRE2R50V
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for ERBRE2R50V
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
F0603FA2500V032T
AEM
Fuse Chip 2.5A 32V Fast 2-Pin SMD T R