ERJ1GEF6810C Panasonic
ERJ1GEF6810C Images
Please contact us for more photos of ERJ1GEF6810C
Part Number ERJ1GEF6810C
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0201 681 Ohm 1% 1 20W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD SMD Pressed Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ1GEF6810C
Datasheet download ERJ1GEF6810C.pdf
Request Quotation for ERJ1GEF6810C
ERJ1GEF6810C Specifications
Part Number ERJ1GEF6810C
Product Dimensions 0.6 x 0.3 x 0.23 mm
Lead Finish Tin
Power Rating 0.05 W
Tolerance 1 %
Operating Temperature -55 to 125 °C
Temperature Coefficient ±200 ppm/°C
Rad Hard No
Resistance Value 681 Ohm
Product Depth 0.3 mm
Product Height 0.23 mm
Product Length 0.6 mm