ERJ1TNF3320U Panasonic
ERJ1TNF3320U Images
Please contact us for more photos of ERJ1TNF3320U
Part Number ERJ1TNF3320U
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 2512 332 Ohm 1% 1W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD SMD Embossed Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ1TNF3320U
Datasheet download ERJ1TNF3320U.pdf
Request Quotation for ERJ1TNF3320U
ERJ1TNF3320U Specifications
Part Number ERJ1TNF3320U
Resistance Value 332 Ohm
Mounting Surface Mount
Power Rating 1 W
Tolerance 1 %
Temperature Coefficient ±100 ppm/°C
Operating Temperature -55 to 155 °C
Lead Finish Tin
Product Dimensions 6.4 x 3.2 x 0.6 mm
Product Depth 3.2 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 6.4 mm