ERJ6ENF4533V Panasonic
ERJ6ENF4533V Images
Please contact us for more photos of ERJ6ENF4533V
Part Number ERJ6ENF4533V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0805 453K Ohm 1% 1 8W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ6ENF4533V
Datasheet download ERJ6ENF4533V.pdf
Request Quotation for ERJ6ENF4533V
ERJ6ENF4533V Specifications
Part Number ERJ6ENF4533V
Rad Hard No
Resistance Value 453 kOhm
Product Dimensions 2 x 1.25 x 0.6 mm
Operating Temperature -55 to 155 °C
Temperature Coefficient ±100 ppm/°C
Lead Finish Tin
Tolerance 1 %
Product Depth 1.25 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 2 mm