ERJ8ENF3300V Panasonic
ERJ8ENF3300V Images
Please contact us for more photos of ERJ8ENF3300V
Part Number ERJ8ENF3300V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 1206 330 Ohm 1% 1 4W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ8ENF3300V
Datasheet download ERJ8ENF3300V.pdf
Request Quotation for ERJ8ENF3300V
ERJ8ENF3300V Specifications
Part Number ERJ8ENF3300V
Case Size 1206
Resistance Value 330 Ohm
Mounting Surface Mount
Product Dimensions 3.2 x 1.6 x 0.6 mm
Power Rating 0.25 W
Lead Finish Tin
Operating Temperature -55 to 155 °C
Tolerance 1 %
Temperature Coefficient ±100 ppm/°C
Product Depth 1.6 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 3.2 mm