ERJL06KF50MV Panasonic
ERJL06KF50MV Images
Please contact us for more photos of ERJL06KF50MV
Part Number ERJL06KF50MV
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0805 0.05 Ohm 1% 1 4W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJL06KF50MV
Datasheet download ERJL06KF50MV.pdf
Request Quotation for ERJL06KF50MV
ERJL06KF50MV Specifications
Part Number ERJL06KF50MV
Rad Hard No
Resistance Value 50 MOhm
Product Dimensions 2 x 1.25 x 0.6 mm
Mounting Surface Mount
Tolerance 1 %
Operating Temperature -55 to 125 °C
Power Rating 0.25 W
Case Size 0805
Lead Finish Tin
Temperature Coefficient ±100 ppm/°C
Product Depth 1.25 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 2 mm