ERJP03D2002V Panasonic
ERJP03D2002V Images
Please contact us for more photos of ERJP03D2002V
Part Number ERJP03D2002V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CHIP RESISTOR 0603 20000 OHM
Category Resistor
Family Resistor Fixed Single-Surface Mount
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJP03D2002V
Datasheet download ERJP03D2002V.pdf
Request Quotation for ERJP03D2002V
ERJP03D2002V Specifications
Part Number ERJP03D2002V
Replacement Part Number PART-ERJP03D2002V
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for ERJP03D2002V
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
MMB02070C1000FB200
Vishay
Res Thin Film 0207(2309) 100 Ohm 1% 2 5W \u00b150ppm \u00b0C Conformal Melf SMD Blister T R