ERJS080R00V Panasonic
ERJS080R00V Images
Please contact us for more photos of ERJS080R00V
Part Number ERJS080R00V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 1206 0 Ohm Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJS080R00V
Datasheet download ERJS080R00V.pdf
Request Quotation for ERJS080R00V
ERJS080R00V Specifications
Part Number ERJS080R00V
Rad Hard No
Case Size 1206
Mounting Surface Mount
Product Dimensions 3.2 x 1.6 x 0.6 mm
Lead Finish Tin
Operating Temperature -55 to 155 °C
Resistance Value 0 Ohm
Product Depth 1.6 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 3.2 mm