| Part Number | AR9281-AL1A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 436570 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | AR9281-AL1A LPCC88 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 1 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | AR9281-AL1A |
| Datasheet download |
| Part Number | AR9281-AL1A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LPCC88 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-AR9281-AL1A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-AR9281-AL1A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | D1708AG QFP New Original Download PDF datasheet for D1708AG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | AD9971BCPZ QFN New Original Download PDF datasheet for AD9971BCPZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ADS7953SDBTR TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for ADS7953SDBTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ADF4193BCPZ LFCSP New Original Download PDF datasheet for ADF4193BCPZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ADV7181CBST Original Package New Original Download PDF datasheet for ADV7181CBST.pdf |
|
PART ELECTRONICS | BYV241V200 Original Package New Original Download PDF datasheet for BYV241V200.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CPC7583BB SOP-28 New Original Download PDF datasheet for CPC7583BB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | A24C64TM8VR TSSOP8 New Original Download PDF datasheet for A24C64TM8VR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | BZX84C15-7 SOT 23 New Original Download PDF datasheet for BZX84C15-7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ATF750C-15GM CDIP New Original Download PDF datasheet for ATF750C-15GM.pdf |