| Part Number | BTS442E2E3062A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 818410 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | BTS442E2E3062A TO263 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 1 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | BTS442E2E3062A |
| Datasheet download |
| Part Number | BTS442E2E3062A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO263 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-BTS442E2E3062A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-BTS442E2E3062A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | APM7314K SO8 New Original Download PDF datasheet for APM7314K.pdf |
|
PART ELECTRONICS | AT29C512-70JI PLCC New Original Download PDF datasheet for AT29C512-70JI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | 922I SOP/3... New Original Download PDF datasheet for 922I.pdf |
|
PART ELECTRONICS | 93C56-3GR SOP8 New Original Download PDF datasheet for 93C56-3GR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CY8CTMG200-32LQ QFN32 New Original Download PDF datasheet for CY8CTMG200-32LQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CPH5617-TL-E SANYO .. New Original Download PDF datasheet for CPH5617-TL-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | 78L08A TIBB New Original Download PDF datasheet for 78L08A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CDRH5D18NP-220NC SMD New Original Download PDF datasheet for CDRH5D18NP-220NC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ADS802E SSOP28 New Original Download PDF datasheet for ADS802E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | B3F-3100 null New Original Download PDF datasheet for B3F-3100.pdf |