| Part Number | BUK7628-55A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 404410 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | BUK7628-55A Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 1 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | BUK7628-55A |
| Datasheet download |
| Part Number | BUK7628-55A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-BUK7628-55A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-BUK7628-55A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | BYG10A DO-214.. New Original Download PDF datasheet for BYG10A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ADP3188JRU TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for ADP3188JRU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CTX10-1P Original Package New Original Download PDF datasheet for CTX10-1P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | 98DX803-A1-BDL-C000 Original Package New Original Download PDF datasheet for 98DX803-A1-BDL-C000.pdf |
|
PART ELECTRONICS | BX7721 ZIP13 New Original Download PDF datasheet for BX7721.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CNY17F-4S SOP-6 New Original Download PDF datasheet for CNY17F-4S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | AD5231BRU10 TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for AD5231BRU10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ACOP314 QFN-24 New Original Download PDF datasheet for ACOP314.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ADM8696ARWZ-REEL SOP New Original Download PDF datasheet for ADM8696ARWZ-REEL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | AT89LP2052-20PU DIP-20 New Original Download PDF datasheet for AT89LP2052-20PU.pdf |