| Part Number | C30T10Q-11A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 265440 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | C30T10Q-11A TO220 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 1 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | C30T10Q-11A |
| Datasheet download |
| Part Number | C30T10Q-11A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO220 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-C30T10Q-11A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-C30T10Q-11A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | AD7545GCQ DIP-20 New Original Download PDF datasheet for AD7545GCQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | AD737JRZ SMD8 New Original Download PDF datasheet for AD737JRZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | AVFC5S05Q050 SMD New Original Download PDF datasheet for AVFC5S05Q050.pdf |
|
PART ELECTRONICS | 75C188 SOP14 New Original Download PDF datasheet for 75C188.pdf |
|
PART ELECTRONICS | AM29LV010B-55EI TSSOP New Original Download PDF datasheet for AM29LV010B-55EI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CX24153-25MZ BGA New Original Download PDF datasheet for CX24153-25MZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CS5102A-BL PLCC28 New Original Download PDF datasheet for CS5102A-BL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CDP1852CD3 CDIP New Original Download PDF datasheet for CDP1852CD3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | AMMP-6120-BLK Original Package New Original Download PDF datasheet for AMMP-6120-BLK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CJCA001 Original Package New Original Download PDF datasheet for CJCA001.pdf |