| Part Number | CD54HC165F3A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 500180 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | CD54HC165F3A DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 1 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | CD54HC165F3A |
| Datasheet download |
| Part Number | CD54HC165F3A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-CD54HC165F3A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-CD54HC165F3A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | BB857 SOD-52.. New Original Download PDF datasheet for BB857.pdf |
|
PART ELECTRONICS | AT93C46R-10SI-2.7 SOP8 New Original Download PDF datasheet for AT93C46R-10SI-2.7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | A3-M5C QFP New Original Download PDF datasheet for A3-M5C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CF70195NW DIP New Original Download PDF datasheet for CF70195NW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | AM29LV640MT-110REF TSSOP4.. New Original Download PDF datasheet for AM29LV640MT-110REF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | BSO615N SOP-8 New Original Download PDF datasheet for BSO615N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CY2308SCX-1H SOP New Original Download PDF datasheet for CY2308SCX-1H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | A1020B-2PC44C PLCC44 New Original Download PDF datasheet for A1020B-2PC44C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | D67BMC TSSOP2.. New Original Download PDF datasheet for D67BMC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CS8221YDFR8 SOP3.9 New Original Download PDF datasheet for CS8221YDFR8.pdf |