| Part Number | CD54HCT158F3A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 860250 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | CD54HCT158F3A DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 1 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | CD54HCT158F3A |
| Datasheet download |
| Part Number | CD54HCT158F3A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-CD54HCT158F3A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-CD54HCT158F3A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | ADP3163JR Original Package New Original Download PDF datasheet for ADP3163JR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | AD7945BRSZ-REEL SSOP20 New Original Download PDF datasheet for AD7945BRSZ-REEL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CXP961F064Q-1 QFP100 New Original Download PDF datasheet for CXP961F064Q-1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | BCM8704AKFBG BGA256 New Original Download PDF datasheet for BCM8704AKFBG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | BZT52C30 SMD New Original Download PDF datasheet for BZT52C30.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CIMAX-TM2.0/T90FJR-5VV Original Package New Original Download PDF datasheet for CIMAX-TM2.0/T90FJR-5VV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | A3123ELTTR SOT-89 New Original Download PDF datasheet for A3123ELTTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | AO3431 SOT23 New Original Download PDF datasheet for AO3431.pdf |
|
PART ELECTRONICS | BL8555-30PRA SOT-23.. New Original Download PDF datasheet for BL8555-30PRA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CXA1684M SOP8 New Original Download PDF datasheet for CXA1684M.pdf |