| Part Number | CX870A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 896320 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | CX870A DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 1 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | CX870A |
| Datasheet download |
| Part Number | CX870A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-CX870A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-CX870A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | APM4588 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for APM4588.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CA230068 SOP New Original Download PDF datasheet for CA230068.pdf |
|
PART ELECTRONICS | AQV210E DIP6 New Original Download PDF datasheet for AQV210E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | BY527TAP SOD57 New Original Download PDF datasheet for BY527TAP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | D27C4001D-17 DIP New Original Download PDF datasheet for D27C4001D-17.pdf |
|
PART ELECTRONICS | AT49DB041B-TC TSOP28 New Original Download PDF datasheet for AT49DB041B-TC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ADS7818E MSOP8 New Original Download PDF datasheet for ADS7818E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | BSS138DW-7 SOT 36.. New Original Download PDF datasheet for BSS138DW-7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ADG212AKN DIP16 New Original Download PDF datasheet for ADG212AKN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | CT41G-1812-2X1-2KV1000P-K(N) Original Package New Original Download PDF datasheet for CT41G-1812-2X1-2KV1000P-K(N).pdf |