| Part Number | D8284A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 573640 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | D8284A DIP-18 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | D8284A |
| Datasheet download |
| Part Number | D8284A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP-18 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-D8284A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-D8284A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | EPM9320LC84 PLCC New Original Download PDF datasheet for EPM9320LC84.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD6417708SF60I TQFP14.. New Original Download PDF datasheet for HD6417708SF60I.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KSC2328AOBU TO92 New Original Download PDF datasheet for KSC2328AOBU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT74FCT16374ATPV SSOP New Original Download PDF datasheet for IDT74FCT16374ATPV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HP922 DIP-4 New Original Download PDF datasheet for HP922.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF3710STRPBF TO263 New Original Download PDF datasheet for IRF3710STRPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DAT-31R5-SP+ Original Package New Original Download PDF datasheet for DAT-31R5-SP+.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HT7318 SOT-89 New Original Download PDF datasheet for HT7318.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KV1720STL-G SOT23 New Original Download PDF datasheet for KV1720STL-G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDR858P VSOP New Original Download PDF datasheet for FDR858P.pdf |