| Part Number | D9329A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 537240 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | D9329A SOP8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | D9329A |
| Datasheet download |
| Part Number | D9329A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-D9329A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-D9329A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DS13D12 DIP8 New Original Download PDF datasheet for DS13D12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRL2910 TO220 New Original Download PDF datasheet for IRL2910.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DSB015-TB SOT-23 New Original Download PDF datasheet for DSB015-TB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT72V263L10PF QFP New Original Download PDF datasheet for IDT72V263L10PF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EL5444CSZ SOP-14 New Original Download PDF datasheet for EL5444CSZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | G6B-1114P-24VDC DIP New Original Download PDF datasheet for G6B-1114P-24VDC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L80C300/E QFP New Original Download PDF datasheet for L80C300/E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GT8G133(TE12LQ) SSOP8 New Original Download PDF datasheet for GT8G133(TE12LQ).pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF740N TO-220 New Original Download PDF datasheet for IRF740N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LB1860 SOP14 New Original Download PDF datasheet for LB1860.pdf |