| Part Number | DA8912A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 803010 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DA8912A NA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DA8912A |
| Datasheet download |
| Part Number | DA8912A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | NA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DA8912A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DA8912A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | FOD063LSR1 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FOD063LSR1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1230AB-150 DIP New Original Download PDF datasheet for DS1230AB-150.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPF6016AQC208-1 QFP208 New Original Download PDF datasheet for EPF6016AQC208-1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DP83848VV-VBI LQFP48.. New Original Download PDF datasheet for DP83848VV-VBI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K6T4008C1C-GL55 SOP New Original Download PDF datasheet for K6T4008C1C-GL55.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT71V432S7PF QFP New Original Download PDF datasheet for IDT71V432S7PF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HMA124R1 SOP-4/.. New Original Download PDF datasheet for HMA124R1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HEDS-9720#L54 SIP-4 New Original Download PDF datasheet for HEDS-9720#L54.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FP1117-50P SOT223 New Original Download PDF datasheet for FP1117-50P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DI1010S SOP-4 New Original Download PDF datasheet for DI1010S.pdf |