| Part Number | DAC7613E/1K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 348130 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DAC7613E/1K SSOP-2.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DAC7613E/1K |
| Datasheet download |
| Part Number | DAC7613E/1K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SSOP-2.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DAC7613E/1K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DAC7613E/1K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | FX803J CDIP New Original Download PDF datasheet for FX803J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRG4BC30FD1 TO-220 New Original Download PDF datasheet for IRG4BC30FD1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1803Z-050+ SOIC-1.. New Original Download PDF datasheet for DS1803Z-050+.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS4884 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDS4884.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DCM2048D127 Original Package New Original Download PDF datasheet for DCM2048D127.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DAC4815AP DIP28 New Original Download PDF datasheet for DAC4815AP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K4E641612D-TC50 TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for K4E641612D-TC50.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPF8820ARI208-4N QFP New Original Download PDF datasheet for EPF8820ARI208-4N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | INS8049-6PAD DIP-40.. New Original Download PDF datasheet for INS8049-6PAD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EL2227CS-T7 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for EL2227CS-T7.pdf |