| Part Number | DARR-79A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 270200 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DARR-79A QFP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DARR-79A |
| Datasheet download |
| Part Number | DARR-79A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DARR-79A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DARR-79A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DS1232LPS-2+T&R SOP8 New Original Download PDF datasheet for DS1232LPS-2+T&R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT70261L20PFI QFP New Original Download PDF datasheet for IDT70261L20PFI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS6670-NL SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDS6670-NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HY628100BLLG-70DR Original Package New Original Download PDF datasheet for HY628100BLLG-70DR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LD2985AM28TR SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for LD2985AM28TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD14081BG CDIP New Original Download PDF datasheet for HD14081BG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DM6380L PLCC-2.. New Original Download PDF datasheet for DM6380L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FM93C56VM8 SOP8 New Original Download PDF datasheet for FM93C56VM8.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICL7612BCPA DIP New Original Download PDF datasheet for ICL7612BCPA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD100122 DIP-24 New Original Download PDF datasheet for HD100122.pdf |