| Part Number | DBL5018V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 400930 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DBL5018V SOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DBL5018V |
| Datasheet download |
| Part Number | DBL5018V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DBL5018V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DBL5018V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | ICX432JQ-C DIP18金.. New Original Download PDF datasheet for ICX432JQ-C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS2782E+T TSSOP New Original Download PDF datasheet for DS2782E+T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IW4013BN DIP-14 New Original Download PDF datasheet for IW4013BN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDC6392S-NL sot23-.. New Original Download PDF datasheet for FDC6392S-NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FPT1 SOP4 New Original Download PDF datasheet for FPT1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GL814-12 QFP New Original Download PDF datasheet for GL814-12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GD16591A-48BA QFP New Original Download PDF datasheet for GD16591A-48BA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HI1-390-5 SMD New Original Download PDF datasheet for HI1-390-5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L78L05A TO-92 New Original Download PDF datasheet for L78L05A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IW1690-05 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for IW1690-05.pdf |