| Part Number | DL4885A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 606780 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DL4885A DIP14 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DL4885A |
| Datasheet download |
| Part Number | DL4885A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP14 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DL4885A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DL4885A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | FDS8672S-NL SOP8 New Original Download PDF datasheet for FDS8672S-NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K71161882B-FC25 BGA New Original Download PDF datasheet for K71161882B-FC25.pdf |
|
PART ELECTRONICS | H11A817C DIP4 New Original Download PDF datasheet for H11A817C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K4M281633H-BN75 BGA New Original Download PDF datasheet for K4M281633H-BN75.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ESDA5V3SC5H/J SOT153 New Original Download PDF datasheet for ESDA5V3SC5H/J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K9K8G08U0D-SCB0 TSOP New Original Download PDF datasheet for K9K8G08U0D-SCB0.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS96175CN DIP New Original Download PDF datasheet for DS96175CN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GSS4953-A SOP New Original Download PDF datasheet for GSS4953-A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HWS306 SOT-36.. New Original Download PDF datasheet for HWS306.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EL7457CSZ SOP-16 New Original Download PDF datasheet for EL7457CSZ.pdf |