| Part Number | DN6851A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 868740 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DN6851A SIP-3L New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DN6851A |
| Datasheet download |
| Part Number | DN6851A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SIP-3L |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DN6851A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DN6851A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | IDT79R3081E-40MJ PLCC-8.. New Original Download PDF datasheet for IDT79R3081E-40MJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ETC1-1T SMD New Original Download PDF datasheet for ETC1-1T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT7187S70DB DIP New Original Download PDF datasheet for IDT7187S70DB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS92LV1260TUJB BGA New Original Download PDF datasheet for DS92LV1260TUJB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GL128N10FFIS1 BGA New Original Download PDF datasheet for GL128N10FFIS1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KA7810ETU TO-220 New Original Download PDF datasheet for KA7810ETU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FHDS-02F-T-V-T/R SOP4开关 New Original Download PDF datasheet for FHDS-02F-T-V-T/R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD6801VOA90PJ DIP New Original Download PDF datasheet for HD6801VOA90PJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | D9GMG BGA New Original Download PDF datasheet for D9GMG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EM78156EP-168 DIP-18.. New Original Download PDF datasheet for EM78156EP-168.pdf |