| Part Number | DPA2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 513800 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DPA2A SOIC-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DPA2A |
| Datasheet download |
| Part Number | DPA2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOIC-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DPA2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DPA2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | E28F016SA-70 TSSOP New Original Download PDF datasheet for E28F016SA-70.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DO5022P-153MLD 5022P New Original Download PDF datasheet for DO5022P-153MLD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DMP3098LDM SOT163 New Original Download PDF datasheet for DMP3098LDM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFB23N15DPBF TO-220 New Original Download PDF datasheet for IRFB23N15DPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IXDD608YI TO-263 New Original Download PDF datasheet for IXDD608YI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HI5780JCQ QFP-32 New Original Download PDF datasheet for HI5780JCQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DLP2ADA900HL4L Original Package New Original Download PDF datasheet for DLP2ADA900HL4L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFZ48VPBF TO-220 New Original Download PDF datasheet for IRFZ48VPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRLML9301 SOT-23 New Original Download PDF datasheet for IRLML9301.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISP1161A1BM LQFP64 New Original Download PDF datasheet for ISP1161A1BM.pdf |