| Part Number | DS12887A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 556070 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DS12887A DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DS12887A |
| Datasheet download |
| Part Number | DS12887A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DS12887A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DS12887A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | HC4075 SOP-14 New Original Download PDF datasheet for HC4075.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EP1K50FC484-3 BGA New Original Download PDF datasheet for EP1K50FC484-3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DM74LS20MX SOP-3... New Original Download PDF datasheet for DM74LS20MX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IS61LV256-15T. TSOP New Original Download PDF datasheet for IS61LV256-15T..pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS80C310QCG PLCC New Original Download PDF datasheet for DS80C310QCG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FMBG24H TO-220.. New Original Download PDF datasheet for FMBG24H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HFBR-2532 ZIP New Original Download PDF datasheet for HFBR-2532.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GM78L05 SOT89 New Original Download PDF datasheet for GM78L05.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DE56UA569PF3ALC Original Package New Original Download PDF datasheet for DE56UA569PF3ALC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS14C335MSAX SSOP28 New Original Download PDF datasheet for DS14C335MSAX.pdf |