| Part Number | DS1E-M-DC5V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 119290 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DS1E-M-DC5V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DS1E-M-DC5V |
| Datasheet download |
| Part Number | DS1E-M-DC5V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DS1E-M-DC5V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DS1E-M-DC5V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | EN29F010-45JIP PLCC New Original Download PDF datasheet for EN29F010-45JIP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD6475328F10 QFP80 New Original Download PDF datasheet for HD6475328F10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LB1730 DIP New Original Download PDF datasheet for LB1730.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KM44C4104CK-6 SOJ-24 New Original Download PDF datasheet for KM44C4104CK-6.pdf |
|
PART ELECTRONICS | JANTX2N2324A Original Package New Original Download PDF datasheet for JANTX2N2324A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DN5SC SOT89 New Original Download PDF datasheet for DN5SC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LCX573 TSSOP2.. New Original Download PDF datasheet for LCX573.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ES3B-13-F SMC New Original Download PDF datasheet for ES3B-13-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFI9540N TO-220 New Original Download PDF datasheet for IRFI9540N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HFA36241A SSOP28 New Original Download PDF datasheet for HFA36241A.pdf |