| Part Number | DS1E-S-DC5V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 254840 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DS1E-S-DC5V DIP-5 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DS1E-S-DC5V |
| Datasheet download |
| Part Number | DS1E-S-DC5V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP-5 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DS1E-S-DC5V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DS1E-S-DC5V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | HA178L09UATL-E SOT-89 New Original Download PDF datasheet for HA178L09UATL-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICS1892Y-10 QFP-64.. New Original Download PDF datasheet for ICS1892Y-10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HC688M TI New Original Download PDF datasheet for HC688M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HFA16TA60CS TO-263 New Original Download PDF datasheet for HFA16TA60CS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1052U-100 USOP8 New Original Download PDF datasheet for DS1052U-100.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS6685_NL SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDS6685_NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | G5728TO1U TSOT 2.. New Original Download PDF datasheet for G5728TO1U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KUP-14D15-12 Original Package New Original Download PDF datasheet for KUP-14D15-12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LFE9237C-R SOP-24.. New Original Download PDF datasheet for LFE9237C-R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EN5310DC QFN New Original Download PDF datasheet for EN5310DC.pdf |