| Part Number | DS2181A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 309830 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DS2181A DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DS2181A |
| Datasheet download |
| Part Number | DS2181A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DS2181A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DS2181A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DM74ALS02MX SOP3.9 New Original Download PDF datasheet for DM74ALS02MX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT7204L35L LCC New Original Download PDF datasheet for IDT7204L35L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT83948AYI-01LF QFP32 New Original Download PDF datasheet for IDT83948AYI-01LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS6298_NL SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDS6298_NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HA11227 DIP-16.. New Original Download PDF datasheet for HA11227.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LD1117T-2.5 TO220-.. New Original Download PDF datasheet for LD1117T-2.5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IS61LF25636T Original Package New Original Download PDF datasheet for IS61LF25636T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISL8487CP Original Package New Original Download PDF datasheet for ISL8487CP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EP2S60F1020C3N BGA New Original Download PDF datasheet for EP2S60F1020C3N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IT8718F-S/HX-L QFP New Original Download PDF datasheet for IT8718F-S/HX-L.pdf |